Farbowanie włosów : jak przetrwać ?

0
Rate this post

Dlaczego włosy bielone będzie bolało ?
dobrze znany :
żadna dziewczyna nie jest szczęśliwa, że jej na głowę. Dla niektórych, koszenie lub butelka Country Colors po prostu, dla innych, to koła zębatego : to zaczyna się z knotem, w powłoce z papieru alu, to jest w końcu z przebarwienia wspólna. Staramy się przetrwać w burn-out do włosów. […]
Jest to dobrze znane : żadna dziewczyna nie jest szczęśliwa, że jej na głowę. Dla niektórych, koszenie lub butelka Country Colors po prostu, dla innych, to koła zębatego : to zaczyna się z knotem, w powłoce z papieru alu, to jest w końcu z przebarwienia wspólna. Staramy się przetrwać w burn-out do włosów.

Dawno, dawno temu (w rzeczywistości nie jest zbyt wiele, ale to lepiej dla narracji, jak widzisz), jestem dziewczyną silna brunetka. Hurt, mam włosy czarne jak smoła, że nawet przybory stoliki, zapytał mnie, czy nie pochodzenie z azji. Następnie, z powodów, których nie rozumiem, nie dzisiaj postanowiłam zostać rudej. Prawdziwa ruda, tak, jak Christina Hendricks lub Emilia, nie fala pseudo-brązowy.

Dlaczego włosy bielone będzie bolało ?

Hurtownia, nie wdając się w szczegóły naukowych CAP-fryzura+4, aby odbarwienie włosów, trzeba otworzyć łuski, i działać w głębi. Gdy zdejmuje swoje wyposażenie ochronne dla osiągnięcia jej kolor włosów (który już nie żyje, jak tylko przychodzi na czaszkę, tak) rośnie koniecznie krzyki ostrych momentów cierpienia i czuje się umrzeć. Gdy dodajemy więcej nad kolorowanki (tak, bo dobry décolo, jak to tylko…), amoniak zawarty wykończone całkowicie wysycha i podważyć. Nic dziwnego, że po tym albo porowatego (słaba szczelność i drukowanie mieć mopa na głowie), brak materiału (staje się w końcu i w szczególności,Jak naprawić włosy bielone w tarapatach ? twój włos traci masę), i że on się psuje (i włosy są długie, to ktl).

Jak naprawić włosy bielone w tarapatach ?

Opiekę, dowiedziawszy się, że to prawda. Po pierwsze, jeśli jesteś bielone włosy a następnie malowane z góry wiedział, że nie musimy koniecznie dokonać wyboru, ostro między rodziną szampony do włosów farbowanych i rodziną szampony do włosów suchych. Nie zapominaj, że szampon, to również głównie do oczyszczania skóry głowy, dlatego należy podjąć jego potrzeb. Jeśli twoja skóra głowy ma niewielką tendencję do skóry tłustej, bierze szampon do włosów farbowanych i pielęgnacji suchych włosów. Jeśli to cata pełnej, cały zestaw do włosów suchych i nie zrobi krzywdy, wręcz przeciwnie. Ważne jest, aby ustawić gradacji potrzeb : to jest to, co jest ważniejsze usunąć/wyczyścić ? Obsługiwać długości ? D-stan włosów ? Tylko wtedy możesz zwrócić się rutyna, produkty nadają się najlepiej. Z drugiej strony, należy unikać za wszelką cenę, szampony pieczątka włosów tłustych… pod groźbą spotkać się z masą lyka, i informuje, i płakać. Dla tłustej skóry głowy z włosów całkowicie zniszczony, tyle wziąć szampon neutralny i delikatny. Jeśli po farbowaniu zaczęły wypadać Ci włosy, jednym z najlepszych produktów, który Ci pomoże jest Follixin.

Prawidłowa rutyna

Prawidłowa rutynaSzampon + po umyciu jak przejście pod prysznicem, i dobrą maskę nie mniej niż dwa razy w tygodniu. Dodano to intensywna kuracja co tydzień, i, w końcu, że to dla ochrony włosów, kiedy wyschnie (to może być mleko, obrońcą lub innych, istnieje kilka na rynku). Nigdy nie należy lekceważyć znaczenie maski, kiedy jest trochę zbyt cierpiał męki nowoczesność włosów, tak jak to robią masę włosów, a nie czas, który mija. Bardziej po szamponu pozwala naprawić trochę strzelania każdym myciu, a nie siano podczas odrywania. Dla tych, którzy włosów farbowanych, jest szampony barwnikowych, które lepiej zachowują kolor, że specjalne szampony.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ