Łysienie androgenne

0
Rate this post

Łysienie androgenneTylko dwa leku wykazały swoją skuteczność w zakresie utraty włosów . I, jeśli leczenie uzupełniające istnieją, nie spodziewaj się cudów, nawet jeśli niektóre z nich mogą znacznie poprawić wygląd włosów i spowolnić…

Utrata włosów i walka przeciw wypadaniu włosów odnoszą się do starożytności. Dowody, najwcześniejsze z nich pochodzą w czasach Egipcjanie, którzy już są prezentowane mikstury, których celem było utrzymać włosy na głowie. Włosy, naprawdę, odcień niewątpliwą uwodzenia kobiet, ale i u ludzi. Ona jest symbolem siły, jak wynika z tekstu starego Testamentu, który opisuje utraty siły kolosa Сансон, gdy jej obcina głowę.

Mamy około 100 tysięcy mieszków włosowych na nasze czaszki. Każdy mieszków włosowych może żyć dwadzieścia cykli pilaires z każdego z 3 faz :anagen (faza rośnie od 3 do 7 lat), katagen (faza odpowiadająca przystanku rośnie od 1 do 2 tygodni, odpowiednik śmierci mieszków włosowych i, wreszcie, w fazie telogen, w którym pęcherzyk pozostaje w skórze głowy w ciągu 3 miesięcy, zanim spadnie.

Definicja

Łysienie oznacza ogóle upadek włosy lub włosy na każdej części ciała. Niemniej jednak, w swojej najbardziej rozpowszechnioną, tzw. łysienie androgenne, odwołuje się ona na zjawisko wypadania włosów progressive, wpływających głównie mężczyźni : jedna trzecia mężczyzn w wieku 30 lat, prawie połowa 50. Tak samo nazywa się zazwyczaj łysienie. definicja

Cykl mieszków ma więc spadek fizjologiczny 50 do 100 mieszków włosowych w dzień. Ponadto, na przestrzeni życia człowieka, cykle pilaires skracają, w szczególności, na mieszki włosowe znajdujące się na szczycie (górnej części czaszki) i łodygi pilaires stają się cieńsze, krótsze i mniej gęste.

http://kobieta.interia.pl/zdrowie/news-lysienie-typu-meskiego-nie-tylko-meski-problem,nId,2290011

Wypadanie włosów jest często związane z równowagi hormonalnej, a w szczególności u człowieka nadmiar męskich hormonów, które przyspieszają starzenie się włosów. W androgenne łysienie, przejawia się wypadanie włosów, który wpływa na priorytet boczne części czoła, skroni i/lub głowy. Inne rodzaje łysienia istnieją i mogą przyjąć formę utraty nagle i szybko włosy-nie ciekawe, że w niektórych obszarach :-łysienie plackowate ; lub utrata i szybkie włosów w suites tymczasowy problem (zakażenia, poród, szok, operacje : to telogen wyziewy. Wypadanie włosów może być również spowodowane przez grzyby, nazywane ringworms ; ta forma przejawia się głównie u dzieci.

Człowiek

CzłowiekJest to klasyczny zaobserwować u człowieka niedobór i miniaturyzacji łodygi pilaires na górnej części czaszki. Łysienie nazywa andro genetyka, ponieważ jest wynikiem wrażliwości jest uwarunkowana genetycznie, receptory mieszków włosowych na androgeny (męskie hormony).
Kobieta

U kobiet, obecność androgenne łysienie może być związane z zaburzenia równowagi hormonalnej.

Diagnostyka

Androgenne łysienie, początkujący może być trudne do zdiagnozowania, ponieważ miniaturyzacja łodygi pilaires może przejść niezauważona aż do pojawienia się strefy łysienia (teren stanowi niedobór lub całkowity brak mieszków włosowych). Lekarz może odwołać się do , egzamin po zajęciu kilka włosów na różnych terenach i porównać pod mikroskopem. W przypadku łysienia składa się diagnoza jest bardziej proste, i klasa androgenne łysienie w fazie, w zależności od jego intensywności.

LeczenieLeczenie

Łysienie nie jest ani niebezpieczne dla zdrowia, jego szkodę-to przede wszystkim estetyka. Wypadanie włosów może być naprawdę źle żył, czuł, jak przedwczesne starzenie się, i źródło zła-być pasażerem lub brak poczucia własnej wartości. Wsparcia psychologicznego może być bardzo przydatne w związku z tym wydarzeniem.

Mamy dla Ciebie produkt, z którego stosowania zadowolonych jest 90% użytkowników.

Leczenie androgenne łysienie może odwołać się zatrudnienia płyny (najczęściej minoksydyl) i tabletki finasteryd u człowieka tylko i cyproteronu octanu u kobiet, jeśli jest anomalia równowagi hormonalnej. Wreszcie, w przypadku niepowodzenia leczenia, można odwołać się do operacji, po transplantacji i regeneracji włosów, który wymaga budżet, więc i więcej, ale może doprowadzić do wyniku, estetycznie zadowalające.Peruki także artystyczne rozwiązanie.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ