Masa Mięśniowa, a wypadanie włosów

0
Rate this post

metadrol a wypadanie włosówJednym z powodów których wypadają nam włosy jest podwyższony poziom testosteronu. Nasze hormony mówią nam wtedy, że większość naszej energii musi być skierowana na przetrwanie i dominację a nie ładny wygląd. W dużym uproszczeniu oczywiście:) Co jeżeli ktoś chodzi na siłownie i chciałby mieć bujną fryzurę a mimo to bierze środki, które podwyższają poziom testosteronu?

Środki na masę, a wypadanie włosów

Istnieje wielę środków takich jak min. Somatodrol, które zawierają w sobie substancję podwyższające poziom testosteronu, a przy tym pomagają rozbudować masę mięśniową. Jednym z takim środków jest np. metadrol lub somatodrol. Somatodrol ma świetne opinie i z pewnością polepsza nam masę i rzeźbę. Czy jest on odpowiedzialny za nasz najgorszy koszmar czyli wypadanie włosów?
Otóż nie. Kiedy myślimy o teostorenonie jako takim to nie mamy tutaj na myśli tego, który został podniesiony przez środki zewnętrzne. Bardziej chodzi tutaj o nasz potencjal genetyczny i naturalną tendencję testosteronową.

masa mięśniowa a włosy

Każdy kiedy się rodzi ma naturalny górny poziom teostosternu jaki może osiągnąć przy budowie masy mięśniowej. Niezależnie czy bierze metadrol lub inny tego typu środek nie wpływa to na naszą naturalną tendencję do budowania masy. Jedyne co taki środek robi to przyspieszenie naszego wzrostu lub rozwinięcie rzeźby.

Z drugiej strony jeżeli na prawdę boimy się, że może on nam zaszkodzić, po prostu go nie bierzmy. Mase możemy zbudować na samej diecie i nie musimy się wspomagać metadrolem ani somatodrolem chociaz ich cena nas zachęca. Zawsze starajmy się odżywiać i brać suplementy możliwie jak najnaturalniej.

Masa Mięśniowa a wypadanie włosów – podsumowanie

Naszej włosy to coś co mamy raz i jeżeli już nam wypadną nie pomoże nam nic poza przeszczepem, a ten jak wiemy jest drogi. Mimo, że większość środków pomoże nam je odbuwać to jednak może to potrwać cała wieczność. Trzeba się zastanowić czy masa mięśniowa jest dla nas tak ważna bo bez włosów cały nasz wygląd wyglada bardzo mizernie.

Temat wypadania włosów oraz testosternu był już poruszany wielokrotnie i za każdym razem wraca do nas jak bumerang. Wszyscy chcemy wygladac dobrze i wiemy jak dużo zachodu trzeba zeby utrzymac taki wygląd. Nie pomogą nam tutaj magiczne środki chociaz mogą pomóc to i tak jestesmy zdani na to jak zyjemy na codzien.

Nasza rekomendajca jest taka ze należy unikać środków takich jak metadrol, mimo że nie są one szkodliwe. Nigdy nie wiadomo co pokażą badania za pare lat i jak to wpłynie na nasze zdrowie. Lepiej być szcześliwym człowiekiem z naturalnym odżywianiem niż później cierpiesz katusze z wypadającymi włosami i ze zniszczonym ciałem

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ