Olej kokosowy i oliwa z oliwek; w którą z tych dwóch wybrać?

0
Rate this post

Olej kokosowy i oliwa z oliwek; w którą z tych dwóch wybrać?Po pierwsze, trochę dziwna nazwa (druga część, niż on): jaki wybrać? Nie trzeba wybierać, można, oczywiście, korzystać z obu, ale jeśli chodzi o pielęgnacji włosów przybywa, prawdopodobnie będzie to jeden z dwóch, co jest najlepsze dla ciebie. W ten sposób, jako walki olejów. Dwa bardzo popularnych olejów do pielęgnacji włosów.

Olej kokosowy

Olej kokosowy jest produkowany, ale utrzymuje się tylko zawartość tłuszczu. Nie ma białka i węglowodany. Około 68% z tłuszczów nasyconych w oleju kokosowym składa się z kwasów tłuszczowych middellangeketen. W zdecydowanej większości to лауриновая hialuronowy, który ma działanie bakteriobójcze i  właściwości. kwas zapobiega utracie włosów. Ponadto, olej kokosowy posiada wysokiej zdolności retencji wody, ponieważ wilgoć we włosach i zachowają miękki.Olej kokosowy
Tego oleju kokosowego do włosów
• Można go używać jako środka nawilżającego użyć, jeśli twoje włosy są suche
• Można również użyć go jako uszczelki do użytku (po użyciu kremu nawilżającego lub urlop na warunkach)
• Stymuluje wzrost włosów i wnika w głąb włosów w ciągu.
• Jeśli cierpisz na zdarzyć włosów , możesz oleju kokosowego na skórę głowy smarować
• Olej kokosowy sprawia, że włosy są przyjemne i miękkie, i nadaje im piękny połysk
• Olej kokosowy zawiera kwasu laurowego, który jest wypadanie włosów zdarza się
• Olej kokosowy ma właściwości antybakteryjne. Problemy włosów, jak łupież i wszy szybko łatwo zaradzić.
• Można użyć olej kokosowy, aby użyć, aby twoje włosy są grubsze
Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że olej kokosowy tylko do włosów mogą również dostać się do środka, gdy jest mokro. Włosy, rozmazany otwarte. Użyj olej kokosowy zamiast wstępnie poo to, że po praniu. To działa najlepiej na zniszczonych włosach. Włosy, które są już bardzo fajne (i mniej poerus), mniej wilgoci, a olej kokosowy, niż włosy, które bardzo mocno uszkodzone.

Oliwa z oliwek

Oliwa z oliwekI potem oliwa z oliwek. Może to być również jego trafienie, ale nie tak głęboko, jak olej kokosowy. Oliwa z oliwek składa się z kwasów tłuszczowych, które zakrywają włosów, dlatego twoje włosy są chronione przed wpływem czynników zewnętrznych. Jest on bardzo często używany do jej uszczelnienia.
Aby to zrobić, oliwa z oliwek, olej dla twoich włosów:
• Nadaje włosom piękny połysk
• Pomaga przeciwko zdarzyć włosów łupież
• Jeśli cierpisz na kręcone włosy, można użyć oliwy z oliwek
• Używaj Oliwy Z Oliwek! Jest to olej bogaty w witaminę E, która jest bardzo ważna dla wzrostu włosów
• Można użyć oliwy z oliwek jak korzystać z klimatyzacja
• Używaj oliwy z oliwek do włosów suchych/rozdwajaniu, aby uzyskać zdrowe
• Używaj oliwy z oliwek do leczenia skóry głowy dla zdrowej skóry głowy, aby stymulować.

Właściwie dwa dość dużo wspólnego oleju. Oba znajdują się w stanie włosów suchych i wzrostu włosów, aby zachęcić. Jaki olej jest najlepszy dla twoich włosów, w zależności od tego, co chcesz osiągnąć. Twoje włosy są bardzo porowate i zniszczone? Wtedy można lepiej kilka tygodni dobre leczenie prepoo z olejem kokosowym.

Pielęgnacja włosów

Nasze włosy powinny być bardzo podatne na wpływy zewnętrzne. Zanieczyszczenie powietrza, farb do włosów, stałe, bęben, lub styletang wpływają na włosy. Wiele produktów, które jesteśmy przyzwyczajeni nasze włosy, aby zadbać o dobrą fryzurę zrobić szkodliwe dla naszych włosów. Gdy mamy wiele zastosowań tych produktów włosy stają się martwe, suche, a włosy stają się uszkodzone. Nawet mycie włosów szamponem może być szkodliwe dla włosów. Jest to kosztowne, ale szampony często zawierają substancje chemiczne, nie zawsze korzystne dla naszych włosów. Dalej nie jesteś przekonany do naturalnych kuracji? Zalecamy Ci więc stosowanie tego preparatu.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ