PIĘKNE, PEŁNE, LŚNIĄCE WŁOSY, WIĘC DO CZEGO ONO POTRZEBUJE?

0
Rate this post

PIĘKNE, PEŁNE, LŚNIĄCE WŁOSY, WIĘC DO CZEGO ONO POTRZEBUJE?Większość produktów do pielęgnacji włosów, aby włosy lepiej, ale lądzie i bardziej kruche, a także odżywianie ma duży wpływ na zdrowie włosów. Dowiedz się w tym blogu, co można zrobić, aby odzyskać piękne, pełne i błyszczące włosy i że pożywienie zdrowie twojego wsparcia włosów.

Jaka jest funkcja włosów?

piękne włost osób, średnio 5 milionów włosów rozrzuconych po całym ciele. Włosy rosną wszędzie na ciele za wyjątkiem warg, dłoni i na podeszwach stóp, i jest przeznaczony do ciała, aby się ogrzać i chronić. Można hoofdharen na przykład, trzymać głowę i ciało w cieple (twój organizm traci najwięcej ciepła przez głowę) i włosy na twoich powiekach i w nosie chronić cię od cząsteczek kurzu w powietrzu. Większość włosów rosną do 6 lat, potem jesień, a potem z tego samego korzenia, a nowe włosy będą rosnąć.

Gęstość włosów, który jest częściowo określa ilość, to jest największe u kobiet między dwudziestu i trzydziestu. Jak podrosną to możliwe, tak, że twoje włosy stały się cieńsze i mniej objętość będzie się dostać, ale można ją pięknym, pełnym i lśniące, jeśli będziesz trzymać się zdrowej diety i wybrać odpowiednie środki do pielęgnacji włosów.Jakie są przyczyny matowe i bez życia włosy?

Jakie są przyczyny matowe i bez życia włosy?

Bez nas, nawet nie zdając sobie większą część dnia osób dziennie, co czyni je włosów na uszkodzenia. Zaczyna się on od razu, jeśli rano pod prysznicem skoki i włosy umyć szamponem i odżywką, która ma wszystkie rodzaje szkodliwych substancji chemicznych, że włosy i skórę głowy, aby wyschnąć. Następujące typowe składniki szamponów i klimatyzacji, są najbardziej szkodliwe dla twoich włosów:

  • Laurylsulfaat sodu
  • Amonu laurylsulfaat
  • Ammoniumlauretsulfaat
  • Ammoniumxyleensulfonaat
  • Herbata laurylsulfaat
  • Siarki
  • Selena

Oprócz produktów do pielęgnacji włosów i czynniki środowiskowe mogą grać i inne aspekty oddziaływania na zdrowie swoich włosów, w tym czynniki genetyczne, hormony, leki i choroby autoimmunologiczne.

Jak jej piękne, pełne i sprawne?

Jak jej piękne, pełne i sprawne?Zdrowie twoich włosów rozpoczyna się w skórze. Ona sama w sobie jest ślepy zaułek, ale mieszki włosowe są żywi i zdrowi potrzebują składników odżywczych, jak i wszystkie inne komórki, tkanki i narządy w organizmie. Piękne włosy zaczynają się od zdrowej i zróżnicowanej diety, pełna kwasów tłuszczowych z tłustych ryb, nasion i orzechów, które cebulki włosa i odżywiają włosy lśniące, a białka, które zachowują zdrowie włosów rosnąć.

W efsa (Europejski urząd bezpieczeństwa żywności) ustalił, że następujące składniki w produktach do pielęgnacji włosów, odżywianie pomogą utrzymać twoje włosy:

  • Biotyna to witamina rozpuszczalna w wodzie z grupy b (witamina B7), który jest również znany jako witamina H lub koenzym R i bogate występuje w zielonych warzywach liściastych, buraki, orzechy (O. a. migdały i orzechy włoskie), truskawki, maliny, żółtka i wątrobę. Kilka pożywienie zawiera dużo biotyny, w tym olejek migdałowy, jagody goji, jagody acai, morwy i tarwegraspoeder. Ludzie z biotinetekort często cierpią matowych i martwych włosów i wypadanie włosów.
  • Selen-ważny pierwiastek śladowy, który jako kofaktor w procesach enzymatycznych, a to pomaga jej zachować zdrowie. W seleniumtekort może dla matowych i martwych włosów, ale na szczęście, istnieje niedobór Selenu, prawie nigdy, nawet w tych krajach, gdzie mało selenu w glebie i w związku z tym w zasilaczu. Selen w szczególności, w brazylijski orzech, ryby, skorupiaki, wątroba i nasiona.
  • Cynk jest ważnym minerałem, że, w szczególności, ryb, ryżu i roślin strączkowych i potrzeby aktualizacji komórek i tkanek. Pomaga to również cynk do kości, włosów i zdrowej skóry głowy i przyczynia się dobrą pamięcią, silny układ odpornościowy i dobrej płodności. Ponadto, cynk odgrywa ważną rolę w syntezie i degradacji węglowodanów. Niedobór cynku może spowodować słabe włosy, szorstka skóra, złe węch i smak, a w ciężkich przypadkach zahamowania wzrostu i niewydolność zasilania.

Chcesz poprawić kondycję swoich włosów? Polecamy Ci stosowanie suplementu, który regeneruje zablokowane pory.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ