Wypadanie włosów

0
Rate this post

Wypadanie włosówWystąpienia utraty włosów, że będzie ona stopniowo lub nagle, często jest źródłem paniki u kobiet, ale także, w mniejszym stopniu u mężczyzn. Jeśli wypadanie włosów jest zazwyczaj przywilejem mężczyzn, choroba ta może również dotknąć niektórych kobiet i stać się prawdziwym niepełnosprawności estetyki. Punkty na różne typy wypadanie włosów i kobiet i ich właściwości.

Włosy rosną, żyją i wypadają, to naturalny porządek rzeczy. W niektórych przypadkach, utrata włosów jest istotna, to mówimy o spadku zaburzenia lub patologiczny. Jednak istnieje leczenie i metody, aby zapobiec i zatrzymać.  Łysienie androgenne dotyczy 80% kobiet cierpiących na problemy wypadanie włosów. Kobiety produkują androgeny, których akcja przyspiesza cykl życia niektórych włosów : przyspieszenie wariat może prowadzić do nadprodukcji, zmuszając mieszków włosowych będzie produkować dla włosów bardziej cienkie i krótkie. Mieszki włosowe nie produkują więcej, niż lekki puszek, a potem nic. Czynniki prowokujące wypadanie włosów, w tym stres, środki antykoncepcyjne i leki hormonalne substytucji, sezonowe czynniki i nadmiar „złego” cholesterolu.
Szukasz preparatu, który powstrzyma łysienie? Mamy dla Ciebie polecany przez specjalistów produkt.

Spadek pasażerkaSpadek pasażerka

Spadek pasażerów i dyfuzyjnych upadki nie są zlokalizowane, są ograniczone w czasie (nie dłużej niż 3 miesiące, maksymalnie 4), czasami obfite, z repousses natychmiast. Przyczyny wypadania włosów liczbę pasażerów, w tym poród, poronienie, ABORCJA, zabieg chirurgiczny, ciężka, znieczulenia ogólnego, długotrwała, silna gorączka, wstrząs, przemocy emocjonalnej lub kolejny przystanek leczenia antykoncepcyjny oestroprogestatif.
Stały spadek i rozpowszechnia

Wodospad trwałych i rozproszonych mogą być z powodu depresji lub stałego stresu, rygorystycznych diet, pełnym, problemy tarczycy, cukrzyca, niedobór cynku, niedobór magnezu, niedobór wapnia i niedobór żelaza. Spadek zrównoważonego stwardnienia upadek na głowę, a nie jest zlokalizowane na obszarach, od 2 do 4 miesięcy, po pojawieniu się czynnika, który został wezwany, częściowo lub całkowicie odwracalne, z przerzedzenie włosów często.

Niektóre fryzury typu catogan lub kok lub port rozszerzeń mogą powodować wypadanie włosów. Często obserwuje się to zjawisko na włosy crépues lub métissés. Podkreślono repousses bardziej subtelne, drobne podrażnienia i stany zapalne skóry głowy i rozjaśnienie progresywny włosów.
W trichotillomania-to patologia, która polega na tym, aby wyrwać regularnie włosów : ta mania może świadczyć o chorobę psychiczną.
„Fałszywe” wodospad

Niektóre praktyki, takie jak farbowanie, trwała, prostowanie włosów, przyspieszają wypadanie włosów. Włosy mogą stać się łamliwe i wypadają.

ObjawyObjawy

Objawy wypadanie włosów stopniowe i towarzyszy przerzedzenie włosów, w większości przypadków lokalizuje się w górnej części głowy. Jednym androgenowe może rozpocząć się w każdym wieku, począwszy od 14-15 lat. Niektóre rodzaje utraty włosów mogą towarzyszyć inne objawy, jak zmęczenie, tłustych włosów suchych i łamliwych włosów, cienkie włosy, łupież lub skórki, lub swędzenie.
LeczenieOpinia dermatologa pomoże ci wybrać najlepsze leczenie, i unikniesz rozczarowań. Leczenie często proste i niedrogie:
szampony i serum od upadku na leczenie ;
suplementy diety z wysoką zawartością żelatyny pochodzenia roślinnego i witaminy ;
na wypadanie włosów patologicznych, leczenia farmakologicznego, wyznaczyć dermatolog.

Lokalne procedury

Kilka miejscowe preparaty pozwalają walczyć z wypadaniem włosów, jak szampony specjalne lub leczenie w oparciu o lampy regularnie stosować na skórę głowy, masując włosy. Lampy te są zwykle sprzedawane w aptekach, a ich cena waha się w zależności od czasu obróbki. Na wypadanie włosów i ważne patologiczne, to może być konieczne, aby skonsultować się z lekarzem, który określi, że powód jest czasami potrzebna krew do analizy, w celu stworzenia leczenia utraty włosów.
Leczenie doustne

W aptece, można również znaleźć przetwarzania w postaci kapsułek lub tabletek, aby wziąć na kilka miesięcy codziennie, te metody leczenia pozwalają w większości przypadków w celu wzmocnienia keratyny włosów i wzmocnić je. Nie oczekuj cudów, nie więcej !

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/wlosy/wypadanie-wlosow-jakie-sa-jego-przyczyny_34395.html

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ